Vybavení není všechno

Jsou situace, které je třeba hrát s humorem. Podobně tomu bylo v jedné americké rodině, kde se dle záběrů konala rekonstrukce koupelny, což mimo jiné vyžadovalo i vystěhování pračky. Akce se odehrávala v rodinném domě, kde se vyskytla i nutnost stěhování tohoto břemene po schodech. Jak si s tím poradil manžel a bratr kameramanky? To uvidíte na konci videa v dnešním článku.

Neničte si své zdraví

Proč jsme se zmiňovali o stěhovacím vybavení v nadpisu článku? Protože i na tomto příkladě je vidět, že ne vždy máte vyhráno, když se na to dobře vyzbrojíte. Další a dost podstatnou částí je, abyste uměli takové vybavení dobře používat. Ono je to jako s cvičením, je třeba hezké, že denně cvičíte, ale pokud to neděláte správně, tak si ve skutečnosti můžete i uškodit. Stěhovací popruhy jsou skvělým pomocníkem, ale nevhodné použití vede k problémům nejen při manipulaci, ale můžete si poškodit i své zdraví, nebo něco poškodit.

Pyšná manželka

Každopádně „paní domu“ měla vše pevně ve svých rukách, tedy v tomto případě kameru a pečlivě celou akci natočila. Svému muži pak udělala reklamu tím, že vše umístila na Internet 🙂 Ale myslím, že to asi nikomu nevadí. Cíl mise byl přecijen splněn a pračka se dostala ven z domu, sice trošku kostrbatě, ale na to se historie neptá. Je ale možné, že příště si už na podobné záležitosti objednají stěhovací firmu, zejména pokud by se mělo stěhovat více předmětů.

Napsat komentář