Proč si vybrat naši firmu?

Jednoduchá otázka, na kterou vám rádi odpovíme. Možná to nebude dostačující, ale my si na tom zakládáme. Zkrátka, proč si vybrat firmu Stěhování bez dřiny? Protože naším cílem není vás nějak oklamat, ale naopak pomoci vám. Zní to jednoduše, ale mnoho firem v oboru takový přístup nemá a to kazí reputaci nás všech, protože lidé jsou po takových zkušenostech vůči stěhovákům dosti nedůvěřiví.

Pozitivní reference od vás, zákazníků

Samozřejmě, že nepracujeme zadarmo, ale to asi nikoho nepřekvapí. Na druhou stranu při tvorbě cenové nabídky pro jakoukoliv zakázku jasně stanovíme mantinely, které nepřekročíme. Máte tedy jistotu, že vás na konci akce nezaskočíme částkou, kterou jste nečekali. Opravdu neúčtujeme žádné skryté poplatky. Proč bychom to dělali…. Chceme odvádět kvalitní práci a díky tomu získat vaši důvěru a pozitivní zpětnou vazbu. Prací samotnou to ale nekončí. Pokud práci odvedeme sebelépe, ale nakonec bychom si naúčtovali více, než jsme se domluvili, tak se o důvěře nedá moc mluvit. Stěhování bez dřiny dodržuje to, na čem se domluvíme před či během stěhovací akce. S námi se stěhování bát nemusíte.

Ověřte si to v praxi

Zkuste to sami. Čeká vás stěhování? Za vyplnění jednoduchého nezávazného poptávkového formuláře nic nedáte. My se s vámi spojíme, probereme vše potřebné a připravíme pro vás kalkulaci na vaši konkrétní stěhovací akci. Je jen na vás, zda vás svým přístupem již od počátku přesvědčíme, že mluvíme pravdu a svěříte nám vaši akci, nebo to zkusíte jinde. Nikoho do ničeho netlačíme, rozhodnutí je zcela na vás. Možná, že jsme stěhovali některého z vašich sousedů, známých atp., nebojte se jich zeptat na zkušenosti s námi. Pro vás jako pro zákazníka je to nejlepší způsob, jak si ověřit jakoukoliv firmu. Napsat si pozitivní recenze není v dnešní době nic složitého, ale to není něco, co bychom dělali. Pokud již máme někde uvedené reference, tak se jedná o ověřené zákazníky, kteří sami nabídli možnost, že se o zkušenosti s naší stěhovací firmou podělí dále.

Napsat komentář