Šetřete svá záda

Zdraví má být na prvním místě. Dokud nás něco nebolí, nepíchá atp. tak to bereme na lehkou váhu, což se ale zejména s přibývajícím věkem nevyplácí. Poslouchejte své tělo a při prvních signálech zpozorněte. Nejsme superlidé, abychom všechno zvládali sami. Dlouhodobě je to neudržitelné a jako první se to projeví právě na zdraví, ať už fyzickém či duševním. Proč to zmiňujeme? Protože se to velkou měrou dotýká i našeho stěhovacího oboru.

Mnoho zákazníků si zkrátka řekne, proč platit stěhovací firmu, když je to pár skříní. To přeci zvládneme. Možná ano, ale možná také ne. Nesprávná manipulace, nedostatečné stěhovací vybavení, to jsou jen dva základní body, které ovlivňují, zda stěhování svépomocí neskončí fiaskem. Nechceme říkat, že není možné zajistit stěhování vlastními silami. To určitě možné je, ale úspěch ovlivňuje mnoho faktorů, které když nedodržíte, tak máte zaděláno na zdravotní komplikace své či svých pomocníků, což určitě nechcete. Často to je třeba bolest zad, které po pár dnech i odezní, ale už to je signál, že byste se podobných akcí neměli moc účastnit, aby to příště nebylo vážnějšího charakteru.

Firma Stěhování bez dřiny se v oboru pohybuje už téměř 30 let, a tak moc dobře ví, co je ke konkrétní akci potřeba. Nejsme začátečníci, máme za sebou i opravdu velké akce. Například stěhování gymnázia v Hradci Králové, stěhování zámků, archivů, muzeí… Každá akce je jiná, vyžaduje jiný pracovní tým, nákladní vozidlo, vybavení… Nic nepodceňujeme, proto věnujeme velkou část času přípravě konkrétní stěhovací akce, abychom na nic nezapomněli a stěhování bylo bezpečné a bez komplikací. Problémy přijít mohou, jsou věci, které neovlivníme, ale snažíme se být připraveni na cokoli.

Jsme vybaveni i na stěhování v zimním období, řešili jsme v tomto duchu mnoho akcí například v Liberci, Špindlerově Mlýně, Jilemnici atd. Horské stěhování má svá specifika, zvláště pak v zimě, kdy jsou některé objekty hůře dostupné. Ani to ale není důvod, proč bychom takovou zakázku odmítli. My se výzev nebojíme.

Napsat komentář