Vaše zážitky ze stěhování

Kolikrát v životě jste se již stěhovali? Jaké na to máte vzpomínky, jsou kladné, nebo naopak záporné? Na co byste si příště dali určitě pozor? Co byste udělali jinak? Právě to jsou témata, která zajímají nejen nás, ale i naše čtenáře, z nichž některé stěhování teprve čeká, a tak ocení jakékoliv rady a tipy, jak se nejlépe a bez problémů přestěhovat.

Sami jistě víte, že když jste se stěhovali, tak jste se snažili také zjistit co nejvíce informací a zpětně byste byli moc rádi, kdyby vám někdo řekl, na co si dát jistě pozor. I proto zde apelujeme na všechny naše čtenáře či náhodné návštěvníky, aby nám zaslali své rady a tipy na náš email info@stehovani-doprava.cz. My tyto informace postupně zpracujeme a následně bychom připravili seznam nejčastějších chyb, na které si dát pozor, pokud se rozhodnete přestěhovat.

Věříme, že se této příležitosti uchopí co nejvíce z vás. Měli bychom si přeci pomáhat a to nejen v oblasti stěhování, ale i dalších služeb.

Co konkrétně nás zajímá?

Téma není nijak omezené. Stěhovali jste sami, s pomocí kamarádů a známých? Nebo jste se rozhodli pro stěhovací firmu? Jednalo se o stěhování bytu, rodinného domu, kanceláře, nebo státní instituce?

To vše jsou oblasti, kde oceníme vaše zkušenosti.

Namátkou vybereme několik možných problémů, které při stěhování mohou nastat:

  • Zvolili jste nevhodný obalový materiál a stěhované vybavení se poškodilo.
  • Použili jste nesprávné případné žádné stěhovací vybavení.
  • Firma, kterou jste si vybrali nedorazila.
  • Nábytek nebylo možné vystěhovat z důvodu omezeného prostoru.

A samozřejmě i mnohé další…

Napsat komentář