Jak na to jde něžné pohlaví?

Opět zůstáváme u tématiky portálu, tedy u stěhování. Dámy prominou, ale nebojte, článek nemyslíme nijak špatně. Reagujeme pouze na video, které jsme objevili na internetu, ve kterém je zachycena stěhovací akce v podání žen, které se chtěly obejít bez pomoci chlapské síly.

Speciální stěhovací vybavení

Neberte to, prosím, jako odborný návod, jak postupovat v podobných akcích. Víceméně je to ukázka stěhování svépomocí, kdy si dámy samy vymyslely, jak budou dané vybavení stěhovat. Zkrátka stačil nápad a vše zvládly samy bez nutnosti pomoci mužů či automobilu. Jednalo se přesun v rámci ulice, takže zvolený způsob byl možný. Nicméně nemyslete si, i tady bylo třeba vynaložit určité fyzické úsilí, zejména při nakládce a vykládce na provizorní stěhovací „vůz“.

Pokud by chtěli celou akci realizovat opravdu bez dřiny, pak by bylo lepší pozvat si na to stěhovací firmu, pro kterou by podobná akce byla hračkou. Nicméně v tomto případě si ženy poradily a celá akce se nesla v pozitivním duchu, takže se u toho i skvěle pobavily.

Stěhování gauče bez mužů

Praktická ukázka toho, že ženy si dovedou poradit vždy a se vším. Video zachycuje skupinu žen, která potřebovala přestěhovat gauč a křesla, aniž by k tomu potřebovali mužskou sílu či nákladní vozidlo. A jak toho dosáhly? Podívejte se na následující video 🙂

Napsat komentář