Jak objednat stěhování?

Jaká bude cena za stěhování? To jistě zajímá každého, kdo si chce na svoji stěhovací akci objednat profesionální stěhovací firmu. My vám nyní ukážeme, jak postupovat, když chcete vědět cenovou nabídku na stěhování od firmy Stěhování bez dřiny. Je to opravdu velmi jednoduché a pokud máte jasnou představu o tom, co a kam se bude stěhovat, tak vám to nezabere mnoho času. Takže jdeme na to!

Nakládka, vykládka…

Na začátku tedy předpokládáme, že máte jasno, co a kam se bude stěhovat. Takže například, že se bude stěhovat byt 3+1 z Liberce do Pardubic. Bude se jednat o standardní vybavení – ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj, kuchyňské spotřebiče atp. Hurá na to.

Online formulář

Nejprve je třeba vstoupit na naše stránky www.stehovanibezdriny.cz. Zde máme připraven grafický banner, skrze který se dostanete právě do sekce s objednávkovým formulářem resp. s formulářem pro zadání nezávazné objednávky na stěhování.

První část, kterou budete vyplňovat, se týká kontaktních údajů. Ano, potřebujeme vědět, kdo si stěhování objednává a kdy by se měla akce uskutečnit. Telefon a email je důležitý pro následnou komunikaci. Vyplněný formulář totiž zpracováváme a následně vás kontaktujeme pro případné upřesnění, dohodnutí osobní obhlídky atd.

V druhé části formuláře se již blíže specifikuje konkrétní stěhovací akce. Je pro nás důležité, abychom věděli, zda se jedná o rodinný dům, bytovou jednotku, komerční prostory, sklady… Stejně tak, je třeba nám specifikovat, co se bude stěhovat. Základní věci (židle, stoly, skříně, postele, pc vybavení atd.) je možné vložit do příslušného políčka, následně můžete zaškrtnou individuality, které mají vliv na cenu a způsob stěhování. Je samozřejmě rozdíl, když se během akce stěhuje například piano, objemný trezor, stroj nebo domácí zvířátko…

Oceníme, když nám dopředu oznámíte, zda je či není možné během akce použít i výtah – osobní, nebo nákladní.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na určení místa nakládky a vykládky. Pokud bychom se vrátili k našemu příkladu, tak jako místo nakládky by byl označen Liberec včetně ulice a psč, a to samé by se vyplnilo i u místa vykládky – v tomto případě Pardubice.

Takto připravený formulář odešlete, my je přijmeme, zpracujeme s tím, že připravíme i cenovou kalkulaci a spojíme se s vámi, abychom domluvili další postup. Pokud budete se vším souhlasit, tak vše naplánujeme, aby stěhování v den D proběhlo bez komplikací.

Napsat komentář