Potřebujete pomoci se stěhováním bytu?

Otázka, na kterou je někdy složité odpovědět. Moc dobře víme, jak to někdy chodí. Čeká vás stěhování a ve vašem okolí se každý zhrozí, když začnete uvažovat o tom, že byste si najali stěhovací firmu. Proč? My ti pomůžeme? Přeci nebudeš nikomu platit? A další a další nechápavé otázky… Jenže ono to většinou skončí tak, že kdo na podobné otázky dá a nechá se přemluvit na stěhování na „vlastní pěst“, tak se často v den stěhování ocitne bezmocný, protože mnoho z radilů, kteří nabízeli pomoc nedorazí – nehodí se jim čas, zapomněli na to atp.

Výběr vhodné stěhovací firmy – ptejte se na reference

Možná se vám to již také stalo. Není na místě nikoho odsuzovat, ale pokud chcete mít jistotu, že vše proběhně snadno a bez komplikací, pak si najměte stěhovací firmu, která se o vše postará. Ano, i zde je drobný zádrhel, abyste nenarazili na podvodníky. Ale je to jednoduché. Stěhujete se například v Liberci? Máte vybrané firmy, o kterých uvažujete? Zjistěte si jaké akce a u koho daná firma v Liberci již zajišťovala. Pokud nemáte ověřenou referenci například od známých, zkuste se na ně napřímo dotázat u jejich bývalých zákazníků, nebo i ve vašem okolí, zda s nimi neměl někdo nějakou zkušenost. Tím eliminujete případy, že si objednáte firmu, která nepřijede včas, bude nespolehlivá a nakonec po vás bude chtít víc peněz, než bylo domluveno.

Stěhování bez dřiny a bez navýšení ceny

My ze Stěhování bez dřiny to takto neděláme. Stěhujete se v Liberci, Hradci Králové, Praze či Brně? Poptejte vaši stěhovací akci, my se vám ozveme, zjistíme podrobnosti a připravíme cenovou nabídku. Po jejím schválení se doladí detaily a vše se naplánuje. V domluvený den vše zařídíme (případně i ve více dnech, pokud to rozsah stěhovací akce vyžaduje) a nemějte strach, že bychom po vás chtěli jiné peníze, než na kterých jsme se domluvili v rámci zadání resp. cenové kalkulace.

Jsme stěhovací firma, která si zakládá na individuálním a lidském přístupu. Naší snahou není někoho oklamat, ale naopak odvádět takovou práci, se kterou budete vždy spokojeni. V našem zájmu je, abyste v případě, že vás v životě bude čekat opět stěhování, využili znovu našich služeb. Zkrátka chceme, abyste byli spokojení, doporučili nás nejen za odvedenou práci, ale i za přístup a to, že u nás platí to, na čem se dopředu domluvíme.

Hezký začátek února přeje tým ze Stěhování bez dřiny!

Napsat komentář