PF 2016

31.12.2015 – poslední den letošního roku. Již zítra začne nový rok 2016. Co bychom vám chtěli popřát? V životě je nejdůležitější hlavně zdraví, takže na to nesmíme zapomínat a „neničit“ své tělo zbytečnými stresy, které jsou bohužel spojené se současným životním stylem. Neustále se někam ženeme, ale na to základní zapomínáme. Naše tělo nevydrží vše a potřebuje odpočinek!

Začněme u sebe

My kluci ze Stěhování bez dřiny přejeme všem lidem hodně zdraví, klidu, pohody a pokory. Nehleďme na to, co mají ostatní. Zaměřme se zejména na sebe a svůj vlastní život. Co udělat, abychom byli šťastnější? V čem bychom se měli zlepšit? Kde děláme chyby? To jsou otázky, které si musíme neustále pokládat. Každý den dělejte i něco pro své zdraví, je třeba se pohybovat, vždyť mnoho z nás tráví celý den zejména u počítače, v autě… a to není zrovna nic žádoucího s ohledem na zdraví. Myslete i na své blízké a udělejte si na ně čas i v průběhu roku, ne jen na Vánoce či poslední dny roku…

Nebojte se stěhování

A pokud vás čeká stěhování, tak se tím zbytečně netrapte a nestresujte. Vždyť je to běžná záležitost, ať už se může zdát zprvu jakkoliv nepříjemná. Ano, některé stěhování, které jsou vynucené, příjemné nejsou, ale většinou se stěhujeme do nového bydlení, nebo do nové lokality za novou prací, životní láskou… což jsou výzvy, které stojí za to. Se stěhováním vám vždy pomůžeme my, nebo jakákoliv jiná stěhovací firma. Při výběru buďte opatrní, některé firmy si myslí, že stěhování je pouze o tom, mít velké auto, ale tak tomu opravdu není. Prověřte si stěhovací firmu a nechte si potvrdit cenovou nabídku, že je platná a nebude vám účtováno nic navíc.

Pohodového Silvestra přeji stěhováci

Užijte si poslední chvíle letošního roku, ať už jste v Liberci, Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni…či na druhém konci světa. Ještě jednou hodně zdraví, lásky, klidu a úspěchů v osobním i pracovním životě přeje, Stěhování bez dřiny!

Napsat komentář