James Blond ;)

Dnes trochu odlehčíme. Když vidíme, co se děje okolo nás v politice, tak je asi na místě si najít něco, co nám dokáže zvednou náladu, pobavit. Bez radostí by náš život byl ochuzen a neměl by smysl. Je třeba se umět zasmát a věci brát s nadhledem. I naše stěhovací řemeslo přináší řadu komických situací a to jak v odborném životě, tak i u stěhování na vlastní pěst. Podobně tomu je i v případě videa, které jsme dnes objevili na internetu a které vám nabídneme ke shlédnutí.

Berte to s humorem

Pokud nejde o život, tak se vlastně nic neděje a ikdyž si s něčím nevíte rady, nebo to na okolí působí komicky, nebuďte z toho rozladěni a zkuste se zasmát i sami sobě. I na zmíněném videu je vidět, že to dámy berou s nadhledem a asi moc dobře věděly, do čeho jdou. Ale jak už jsme psali výše, pokud si v podobných případech nejste jistí, nebojte se oslovit stěhovací firmu, která vám se stěhováním pomůže, buď vlastními silami, nebo jistě i dobrou radou, jak postupovat. Stěhování větších předmětů po schodech zkrátka není nic snadného a v mnoha případech to skončilo špatně, ať už poškozením dané věci, nebo v horším případě újmou na zdraví těch, kteří se o to pokoušeli. Zde je ještě více důležitější pracovat správně a bezpečně, aby stěhování nedopadlo jinak, než byste si přáli.

Blondýnky v akci

Nelekejte se nadpisu. Možná někoho zklameme, ale video je přístupné i pro děti. Obsahem je rodinné video, kde dvě dámy bojují s gaučem resp. chtějí ho vystěhovat ze svého domu a je třeba překonat i schody. Ikdyž se jim to nakonec povedlo, nebylo by lepší nechat to na odborníky? Posuďte sami.

Napsat komentář