Úklidové služby bez dřiny

Firma Stěhování bez dřiny může svým názvem nabudit dojem, že ji lze využít pouze pro stěhovací akce. Tak tomu ale rozhodně není. Ačkoliv je stěhování hlavní činností, pro své zákazníky nabízí i další služby, aby jim ulehčili starosti. Rádi vám pomohou s vyklízením nemovitostí, likvidací nepotřebného nábytku, malováním, čištěním koberců či úklidem. Vše jak jinak než bez vaší dřiny.

Úklid domácností i firem

Zůstaňme u poslední zmiňované služby. Uvedeme si příklad. Máte rodinný dům, sídlo firmy či větší byt atp. Kolik oken máte a jak jsou velká? Máte čas na to, abyste je mohli všechny omýt sami? Nebylo by lepší nechat to na odborné firmě, která si s tím poradí rychleji, aniž by vás to stálo fyzické úsilí? Zejména u starších lidí je tato činnost náročná a pokud se jedná o velká okna, kde je třeba pracovat i na žebříku, pak to může být i nebezpečné. Nebojte se tuto činnost nechat na nás. Rozhodně není na místě mít obavy, že budete vypadat nemohoucně, tak to určitě není. Všichni bychom si měli užívat života a zbytečně neriskovat. I pouhé mytí oken může být záležitostí, která u starších lidí vede ke zbytečným úrazům. Když se na to díváte tímto způsobem, tak není nic špatného na tom, že si na tuto službu najmete odbornou firmu.

Kladné reference

Jsme rádi, že za dlouhá léta, kdy nabízíme našim zákazníkům nejen stěhovací, ale i další služby, máme kladné ohlasy a zákazníci se k nám rádi vrací, ať už se jedná o domácnosti, nebo firemní zákazníky. My víme, s čím a jak vám můžeme pomoci a děláme vše proto, abychom svoji práci odvedli pořádně a dle toho, jak jsme se dopředu se zákazníkem domluvili. Toto férové jednání se nám vyplácí a osobně si myslíme, že by bylo třeba, aby k tomu takto přistupovala celá naše společnost, není třeba mít podepsané desítky papírů, když je možné se domluvit i ústně, ale za předpokladu, že to co si řekneme, tak i platí.

Napsat komentář