Když se stěhujete bez dřiny

Každý má na to svůj pohled. Někdo si chce stěhování zajistit pouze vlastními silami, jiný si na to netroufá a raději se věnuje své práci a vše svěří do rukou odborné stěhovací firmy. Nejsme zastánci toho, že bychom zatracovali ty, kteří si to chtějí zajistit sami, to rozhodně ne. Ne vždy se vyplatí najmout si firmu, tak to zkrátka je, zejména u menšího počtu nábytku, který se stěhuje víceméně na jednom místě. Ale jsou případy, kdy je opravdu lepší to nechat na stěhováky.

Je třeba se na to vybavit

Ono, vše vypadá snadně, ale ne každý má ve svém okolí statné pracovníky, kteří vám ochotně a v tomto případě zdarma pomohou. Takže jedna věc je pracovní tým, který by vaše stěhování zajistil. Další záležitostí je potřebné vybavení. Přecijen rukavice a síla nestačí, případně může znamenat riziko poškození stěhovaného vybavení či zdraví pracovníků. V neposlední řadě je to zajištění nákladního vozidla, což se týká akcí, kde se stěhuje na jinou adresu.

Ikdyž byste se stěhovali třeba jen v rámci Pardubic, tak je dobré k tomu mít potřebné vozidlo a nesnažit se to řešit nějakým nevhodným upevněním na vozíku za autem atp. Pamatujte i na to, že byste neměli ohrožovat bezpečnost silničního provozu.

Je to na vás!

Jak jsme již psali, každý má právo se rozhodnout sám. My tu jsme pro vás, takže pokud si nejste z jakýchkoliv důvodů jisti, že akci zvládnete, je nejjednodušší způsob, když nás oslovíte, my zjistíme potřebné údaje k vaší stěhovací akci a připravíme vám cenovou nabídku. Dle té se rozhodnete, jestli pro vás je nabídka zajímavá, nebo ne. Zde jen malá poznámka. Naše ceny jsou opravdu konečné, nikomu nechceme nic skrývat, nebo zpětně požadovat větší částky, když se nezměnilo rozsah stěhovací akce. Naší reklamou je kvalitně odvedené stěhování, které znamená spokojeného zákazníka, který se nemusel kvůli ničemu stresovat, ať už je to samotné stěhování, nebo následná úhrada stěhovákům.

Napsat komentář