K&K team se o vás postará

Mnozí z nás mají auto jako dalšího člena své rodiny. Tomu by měla odpovídat i péče o automobil, ať už ve věcech, které zvládnete sami, tak i v dalších oblastech, které je třeba řešit v autoservisu. Nejen v takovém případě je dobré svěřit vašeho „miláčka“ do rukou odborníků.

Profesionální služby a poradenství

Nepočítejte projeté kilometry, které byste museli absolvovat v případě, že nevyužijete služeb autoservisu v místě vašeho bydliště. Důležité je, jakou péči daný autoservis nabízí a v neposlední řadě i jaké rady vám dá, abyste o svoje vozidlo správně pečovali.

Návštěvou opravdu profesionálního autoservisu můžete ušetřit velké peníze, které výrazně nahradí náklady na vzdálenost, kterou ujedete. Autoservis K&K Hořice razí heslo: „Cesta k nám se vám vyplatí!„.

Autoservis K&K team Hořice – spolehlivé služby pro každého

Kromě základních oprav vozidel, můžete využít i dalších služeb. Čeká vás STK? Nejste si jisti, jestli máte auto opravdu v takovém stavu, aby prošlo kontrolou? Navštivte náš autoservis, zajistíme potřebnou prohlídku a opravy, abyste STKčkem prošli bez problémů. Pokud budete potřebovat, zajistíme pro vás i samotnou STK.

Opravy aut či dodávkových vozidel nabízíme nejen pro místní, ale i pro zákazníky z okolních měst – Jičín, Jaroměř, Hradec Králové, Dvůr Králové, Lázně Bělohrad, Nový Bydžov a další.

Napsat komentář