Rodinná stěhovací firma

Rodina je to nejcennější, co v životě máme. Jsou případy, kdy se rodina drží při sobě i v pracovním procesu. Stěhování bez dřiny je jedním z ukázkových příkladů, že to je možné a hlavně, že to funguje. Kromě rodinné tradice si zakládá na individuálním a zejména lidském přístupu k zákazníkům.

Je zřejmé, že to takto nemůže být ve všech případech, někdy se zkrátka děti rozhodnou, že si půjdou vlastní cestou. Určitě to není o tom, někoho do stejné práce nutit. Každý se musí rozhodnout sám a dělat danou práci s nadšením a hlavně rád. Pokud vás jakákoli práce nebaví, nemůžete ji dělat dobře a vaši zákazníci to moc dobře poznají.

V rodinné firmě Stěhování bez dřiny to klape již poměrně dlouhou řadu let a pomáhají tomu i další pracovníci, kteří jedou na „stejné vlně“ jako „vedení“ firmy. Důležité je si vycházet vstříc a chtít společně něčeho dokázat.

Rodina v akci

Nebudeme sahat hluboko do minulosti, ale máme tu jednu zajímavost z nedávné doby. Při stěhování slavného obrazu Františka Kavána do Krkonošského muzea v Jilemnici, se na akci podíleli hned tři generace z rodiny Krsků, kteří mají firmu Stěhování bez dřiny pod palcem. Přesvědčit se o tom můžete mimo jiné ve videoreportáži České televize.

Jak jste na to vy? Máte také rodinnou firmu, nebo o ní uvažujete? Držíme vám palce. Pokud se vše vydaří a máte svoji práci rádi, pak určitě nebudete zklamáni.

Napsat komentář