Stavebníkům zima přála

Oteplení, které přišlo v únoru, jistě potěšilo všechny ty, kteří staví rodinný dům a chtějí jej mít hotový co možná nejdříve, aby se do něj mohli nastěhovat například před letními prázdninami. Již v průběhu února tak bylo možné vidět zedníky, jak pokračují s hrubou stavbou či řemeslníky, kteří pracují uvnitř staveb.

Samozřejmě, že tato situace má vliv i na oblast stěhování, kdy se díky rychlejší dostavbě budou moci lidé i dříve přestěhovat. Ačkoliv na podobnou záležitost upozorňujeme poměrně často, opakování je matka moudrosti. Pokud víte, že vás letos čeká stěhování, nenechávejte vše na poslední chvíli.

Včasná objednávka stěhováků

S dostatečným předstihem si vyberte stěhovací firmu, která vám danou akci zajistí. Počítejte s tím, že může mít nabitý program, takže shánění kvalitní stěhovací firmy na poslední chvíli bude velký oříšek a úspěch se rovná spíše náhodě, že některá z dříve naplánovaných akcí byla zrušena, či posunuta.

Vše je přitom velmi jednoduché. Sepište si co chcete přestěhovat, jaké je místo nakládky, kde bude probíhat vykládka a několik termínů, nebo alespoň orientačně měsíc stěhování. To vše zadejte vybrané stěhovací firmě, která vám dle toho připraví cenovou nabídku. Poté je to jen a jen na vás, zda se vším budete souhlasit a přistoupíte do plánovací fáze, aby se nic nepodcenilo a v den D vše klaplo na jedničku.

Spolehlivá firma = spokojený zákazník

Firma Stěhování bez dřiny nabízí spolehlivé služby a to, na čem se domluvíte, vždy platí. Může se to zdát jako samozřejmost, ale bohužel to v našem světě občas chodí jinak a mnoho firem někdy po skončení prací vymýšlí různé vícepráce… To rozhodně není náš případ, naším cílem je spokojený zákazník a děláme pro to maximum.

Napsat komentář