Vyklidíme, přestěhujeme…bez dřiny

Jsou činnosti, které naoko vypadají tak, že je zvládne každý a tak si my lidé často říkáme, že je zbytečné si na ně najímat specializovanou firmu. Možná to tak je, ale v mnoha případech to znamená zbytečné problémy a starosti. A to nepočítáme čas, který tím strávíte vy a vaši pomocníci.

Abychom byli konkrétní, tak máme na mysli vyklizení bytových i nebytových prostor, nebo stěhovací služby. Tedy činnosti a práce, které za vás rádi zajistíme jak se říká od A do Z. Máme dlouholeté, více než třicetileté, zkušenosti v oboru, čímž se nemůže pyšnit každá firma.

Dlouholeté zkušenosti naší výhodou

Ono i v našem oboru se totiž najde mnoho „firem“, které si myslí, že je to snadné a že stačí jen větší auto. Tak to samozřejmě není, každá zakázka je individuální a vyžaduje vlastní přípravu, ať už je to stěhování nebo vyklízení.

Na některé akce stačí standardní vybavení či obalový materiál, pro jiné už musíte mít speciální vybavení, které jsme si po letech zkušeností upravili pro své potřeby. Vše s cílem minimalizovat jakákoli rizika pro vaše vybavení, které stěhujeme.

Naše práce nás baví

Chcete mít vše bez starostí, stresu a bez dřiny? Využijte našich služeb. Jsme připraveni s vámi probrat konkrétní akci, nastavit cenové podmínky a domluvit vhodný termín. Jsme parta ze Stěhování bez dřiny, kterou tato práce baví!

Naše parta obstará jak stěhovací, tak i vyklízecí práce pro domácnosti i firmy.

Napsat komentář