Neobyčejné stěhovací akce

Jsme stěhováci. Pro někoho obyčejné řemeslo, které nemůže přinést nic než dřinu. Ale opak je pravdou. Díky tomu, že se věnujeme stěhování a oblastem příbuzným k němu, tak se často dostáváme k neobyčejným stěhovacím akcím. Jak to myslíme? Neobyčejná mohou být místa, ale i lidé, s kterými se setkáváme. V některých případech nám lidé prozradí své životní příběhy, které jsou rovněž neobyčejné. Ano, i takový je život stěhováka, není to jen o dřině, ale i o poznávání „světa“.

Lidský přístup

Nebudeme zde uvádět informace ze soukromí našich zákazníků, to určitě ne, to nám ani nepřísluší, ale chtěli jsme zkrátka tímto naznačit, že stěhovací akce není jen o tom, co a kam přestěhovat, je to i o vzájemné komunikaci, naslouchání a porozumění. K našim zákazníkům přistupujeme individuální a lidsky, protože víme, že stěhování může budit obavy a pro někoho je i stresující. Proto „nastupujeme na scénu“ my stěhováci, abychom vás zbavili pokud možno co nejvíce starostí se stěhováním spojených.

Konkrétní případy

Jaké jsou konkrétní případy neobyčejných stěhovacích akcí? Pro nás to jsou zejména stěhovací akce týkající se starožitných předmětů, které se uskutečňují v prostorách zámků, hradů, muzeií či galerií. Velmi zajímavé je ale i stěhování hudebních nástrojů, zejména pak cenných klávesových nástrojů. A samozřejmě pak stěhování obyčejných neobyčejných lidí. Zrovna nedávno jsme zajišťovali stěhování orchestrionu, kde jsme se setkali s pánem, který dával námět scénáristům pro slavný český seriál Chalupáři a velmi dobře jsme se s ním pobavili a zjistili mnoho zajímavých informací, za což jsme moc vděčni. Je toho mnohem více, takže třeba příště pro vás připravíme článek z nějaké konkrétní stěhovací akce… Ale nyní je zase čas se jít věnovat naší práci, tedy stěhování!

Napsat komentář