Parta dělá fungující celek

Moderní doba má své klady i zápory, stejně tak jako tomu bylo v minulosti. Sociální sítě však alespoň z našeho pohledu nejsou zrovna něčím, na co bychom měli být pyšní. Lidé spolu daleko méně komunikují osobně a tím uvadají i vzájemné vztahy. V našem případě věříme tomu, že tam kde je dobrá parta, tak to většinou dobře funguje a naopak.

Stěhování nás baví

Právě proto jsme rádi, že se v naší stěhovací firmě, toto daří. Věříme, že je to vidět i ze strany vás, našich zákazníků, když provádíme konkrétní akci. Společně nás naše práce baví a držíme za jeden provaz. Nedokážeme si moc dobře představit, že bychom vyrazili na stěhovací akci a neměli mezi s sebou dobré vztahy. Takový pracovní tým by patrně dlouhodobě neuspěl v žádné činnosti, aniž by to bylo znát na provedené práci.

Osobní kontakt je důležitý

Stěhování bez dřiny je firma, která si váží svých zákazníků a v neposlední řadě i svých pracovníků. Vzájemná důvěra a podpora je velmi důležitá. Preferujeme osobní kontakt, ačkoliv se samozřejmě nemůžeme vyhnout moderním komunikačním prostředkům. My se jim vyhýbat nechceme, ale stojíme si za tím, že všeho se má užívat s mírou.

Rádi přestěhujeme i vás

Pokud nás chcete oslovit na vaši stěhovací akci, můžete nám zavolat, nebo vyplnit nezávazný formulář na stěhování a my se vám ozveme. Vše s vámi probereme telefonicky, v případě potřeby i emailem. Nebojte se, naše slovo platí. Byli bychom sami proti sobě, kdybychom toto základní pravidlo společenského chování nedodržovali.

Co říci závěrem? Nebojte se stěhování, ať už si jej zajistíte sami, nebo skrze vybranou stěhovací firmu. Pokud se na vše dobře připravíte, máte zjednodušeně řečeno vyhráno, protože by vás nemělo nic překvapit. Ikdyž nic není samozřejmě 100%…

Napsat komentář