Poděkování vždycky potěší

My jsme stěhováci, vy můžete pracovat jako zedník, instalatér, řidič, doktor, právník, učitel… prostě můžete se zabývat čímkoliv. Na jedné straně za práci dostáváte zaplaceno, ale peníze nemusí být nutně tím jediným, co by vás mělo uspokojovat. V našem oboru máme výhodu v tom, že jsme s lidmi v těsném kontaktu. A když po konci stěhovací akce přijde upřímné „Děkuji“, je to pro nás to největší ohodnocení našich služeb.

Pracujeme s radostí

Možná je to bláznivé a v dnešní době těžko pochopitelné, protože mnoho lidí se žene zejména za penězi, ale nesmíme zapomínat na to, jak se k sobě chováme. Přestaňme se dívat okolo sebe a řešit, proč si soused koupil to či ono, kde na to mohl vzít… Užívejte si vlastní život, přistupujte ke své rodině i ostatním tak, abyste ze všeho měli pokud možno radost. V pracovním životě myslete na to, že spokojený zákazník je, byl a vždy bude tou nejlepší reklamou. Nicméně již ve vás samotných by měl převládat pocit, že chcete svoji práci dělat tak, aby váš zákazník byl co nejvíc spokojený a pokud to je ve vašich silách, tak mu vyjít vstříc v jeho požadavcích a přáních.

Stěhování je práce, která nás baví a věříme, že je to na nás i vidět, ať už realizujeme jakoukoliv zakázku – od stěhování bytů až po stěhování uměleckých předmětů z muzeí či starožitností ze zámků a hradů. Spokojenost zákazníků a jejich případný návrat k nám, či doporučení pro své známé, právě to jsou okamžiky, které vás potěší a dodají vám další energii, třeba i do současných velmi horkých dnů.

Pracujeme i o letních prázdninách

Plánujete stěhování na prázdninové dny? Obraťte se na naši společnost včas, my vám připravíme cenovou nabídku a v případě jejího odsouhlasení naplánujeme termín, který vám bude vyhovovat. Jsme tu pro vás, vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář