Stěhování za samé jedničky…

S koncem školního roku se spojují i dárky za vysvědčení. Ty mohou mít různou podobu. Možná to na první pohled vypadá jako nereálné, ale podobným dárkem může být třeba i nové bydlení. Tak tomu bývá zejména u starších dětí, které končí střední či vysokou školu a začínají svůj vlastní život mimo domov s rodiči. Pokud se chcete rychle a spolehlivě přestěhovat, využijte služeb stěhováků ze Stěhování bez dřiny. Služby lze využít v různých lokalitách.

Ve Východních Čechách si lze objednat stěhovací služby v obou krajských městech, tedy v Hradci Králové i v Pardubicích. Samozřejmostí je přestěhování i v dalších městech a obcích, nejen okolo těchto dvou. Více informací naleznete na stránkách www.stehovanibezdriny.cz, nicméně ani tam nejsou uvedeny všechny oblasti resp. města a obce. Nejlepším řešením je vyplnění nezávazného poptávkového formuláře, na jehož základě se s vámi spojí pracovníci z firmy Stěhování bez dřiny a domluví vše potřebné. Pokud by nastala situace, že není možné danou akci pokrýt, určitě vám poradí, co v tomto případě dělat dál.

Kamarádi ne vždy dorazí

Takže milé „děti“, jak to s vámi vypadá. Budete mít samé jedničky a jako dárek obdržíte klíče od nového bytu? Co všechno si s sebou vezmete od rodičů je jen na vás, každopádně pokud se nechcete stresovat se zařizováním stěhovací akce a raději si více užívat třeba i posledních prázdnin po škole, jsme tu pro vás. Za poptávku nikdy nic nedáte a dokud sami neřeknete, že je to závazné, nic vás to nestojí. Možná si řeknete, že vám pomohou kamarádi, ale i ti si chtějí v létě pořádně odpočinout a někam vyrazit, než aby se nosili s krabicemi, stolky, skříněmi atp. Abyste na to nakonec nezůstali sami a narychlo nesháněli pomoc, která může vyjít hodně draho.

Zmínili jsme lokality Pardubice a Hradec Králové, mimo jiné i proto, že v obou městech je možnost studovat i vysoké školy, což samo o sobě může znamenat, že se vás týká stěhování během školních prázdnin. A nemusí to být případ, kdy se stěhujete do svého. Pokud třeba míříte z větší dálky a nechcete dojíždět, tak si můžete něco pronajmout, ale i tam je potřeba převézt vlastní vybavení, nejedná-li se o kompletně zařízený byt. Zkrátka, pokud potřebujete cokoliv přestěhovat, nabízíme vám naše služby. Vaši stěhováci ze Stěhování bez dřiny.

Napsat komentář