Zajistíme vše potřebné

Často se setkáváme s názory lidí, že stěhování je něco hrozného, šíleného, hlavně aby se to neopakovalo. Z našeho pohledu to tak hrozné samozřejmě není, ale chápeme podobné názory, zejména v případě, když si stěhování někdo zajišťuje sám, nebo naopak zkusil vyhledat firmu, která ho však zklamala. Takové případy se, bohužel, stávají.

Nenechte se zlákat velmi nízkými až podezřelými částkami za stěhovací akci, to je cesta do rizika, že daná firma třeba ani nepřijede, protože naslibovala více lidem stejný termín a až na poslední chvíli se rozhodne, kterou z nich si vybere, případně na tu vaši pošle nějaké brigádníky, u kterých nemůžete mít jistotu, že vědí, jak se má správně stěhovat.

Ve Stěhování bez dřiny to je jinak

U naší firmy se podobných věcí být nemusíte. Pečlivě si jednotlivé akce plánujeme a to, co slíbíme, tak platí. Nikdy nenabízíme stejný termín více zákazníkům, protože v takových případech určitě někdo nebude spokojený a to není náš cíl. My chceme, aby naši zákazníci byli se vším spokojení, to je ta nejlepší reklama. Pracovníci naší stěhovací firmy jsou ochotní a vyjdou vám vstříc.

Společně naplánujeme nejvhodnější termín a také to, jak se bude v dané akci postupovat, co se bude nakládat, co se poveze do nového bydliště, co bude předáno k likvidaci na sběrný dvůr atp. Proto se o každé akci chceme dozvědět co nejvíce informací, bez kterých by mohlo dojít ke komplikacím. Poradíme vám, co je potřeba připravit, jaké obalové a ochranné materiály je potřeba zvolit. Pomůžeme vám s kompletním zajištěním stěhovací akce. To, co budete chtít nechat na nás, zajistíme, aby to pro vás bylo opravdu bez dřiny.

Služby nabízíme jak pro domácnosti, tak i pro firemní zákazníky, pro které zajistíme například stěhování skladů, kanceláří či jiných firemních objektů.

Napsat komentář