Stěhování školy v Hradci Králové

Pokud jste posluchači Hradecké internetové Televize, pak jste možná zaregistrovali reportáž na konci roku 2015, ve které bylo natočeno, jak studenti stěhují část vybavení z jejich školy do nově zrekonstruovaného Ústavu hluchoněmých na Pospíšilově třídě v Hradci Králové. Reportáž hledejte pod názvem Zrekonstruovaný „hluchák“ pomalu ožívá.

Nové prostory očarovaly

V rámci reportáže byly provedeny i rozhovory s ředitelkou Obchodní akademie, Střední odborné školy a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Hradci Králové, paní Mgr. Janou Vitvarovou, která popisuje, jak daná akce probíhala a co vše bylo k vidění v době rekonstrukce zmíněné budovy. Nové prostory doslova učarovaly všechny, kteří se daného projektu účastnili včetně studentů, kteří ochotně pomohli s částečným stěhováním na konci roku.

Reportáž z pohledu stěhováků

Samozřejmě, že u studentů se jednalo o stěhování spíše drobností, většina z vybavení pak zůstala na odbornou stěhovací firmu. Ano, naše firma Stěhování bez dřiny zajišťovala tuto stěhovací akci. Abyste viděli stěhování školy v Hradci Králové i z našeho pohledu, tak jsme s sebou měli samozřejmě i kamery a v současné době pro vás připravujeme reportáž, kterou umístíme na našich stránkách, Facebook profilu a případně i zde na tomto portálu, který se věnuje stěhování.

Jednalo se o velkou stěhovací akci, jak to už u stěhování škol bývá. Vše tedy bylo třeba pečlivě naplánovat, aby nedošlo k žádným komplikacím a zdržení v termínech. Stěhování školy v Hradci Králové pro nás bylo samozřejmě další zkušeností, za kterou jsme rádi. Ikdyž jsme již dříve realizovali několik podobných stěhovacích akcí, tak i zde platí, že se ve většině případů jedná o unikátní stěhovací akci, kdy vždy poznáte něco nové, ať už z pracovního pohledu, nebo z pohledu pozorovatele – nově zrekonstruované prostory byly opravdu výjimečné a studentům tak trochu závidíme. Doufejme, že všichni k nim budou přistupovat s úctou, aby nedošlo k žádnému poškození, což by byla velká škoda.

Napsat komentář