Proč se ozvat včas?

Také často odkládáte věci na později, že se nic nestane? V některých případech to možná lze, ale ne vždy se to vyplatí. V oblasti stěhování to rozhodně nedoporučujeme. Zde si raději na všechno nechte dostatek času, abyste na nic nezapomněli. A pokud se rozhodnete svěřit do rukou stěhovací firmy, počítejte s tím, že i ona má svůj pracovní kalendář, ve kterém musí najít místo právě pro vaši akci.

Pokud počítáte s tím, že narazíte na firmu, která vám den dva předem odkývne vaši poptávku, je třeba být na pozoru. Můžete mít „kliku“ a trefit se do termínu, který je volný, nebo tam někdo vypadnul, ale také můžete narazit na stěhováky, kteří si takto naberou více zakázek a v den D si vyberou tu nejzajímavější z nich a ostatní klienty nechají na holičkách. Takové jednání je nepřípustné, alespoň z našeho pohledu, nicméně víme, že se to stále děje. Stejně tak jako umělé snižování ceny stěhovací akce jen z důvodu získání dané zakázky, které končí tím, že po provedení akce podobné firmy chtějí po zákaznících mnohem více, než původně avizovali.

Profesionální stěhovací firma

My ve Stěhování bez dřiny fungujeme na profesionální úrovni, ale zároveň lidsky. Dopředu víte, co od nás můžete čekat a za jakých finančních podmínek. Zpětně neměníme ceny a nestane se, že bychom nedorazili na předem domluvenou stěhovací akci. Jestliže u nás máte zarezervovaný termín, tak platí, že je váš, ikdyž nás mezitím osloví jiný klient s pro nás cenově výhodnější poptávkou.

S námi to půjde bez dřiny

Nicméně i my apelujeme na to, abyste své poptávky zadávali včas. Je to důležité pro stanovení termínu stěhování a zejména pro kvalitní naplánování celé záležitosti. Na nic podstatného se zkrátka nesmí zapomenout a akce na poslední chvíli tomu moc nenapomáhají. My se ale ničeho nebojíme, každá výzva a problém má své řešení a my si s tím poradíme.

Napsat komentář