My vás nezklameme

Možná je to troufalé tvrzení, ale pro nás je to důležité. Naším cílem není jen nějakým stylem odstěhovat vaši akci a dostat z vás peníze. My chceme, abyste byli spokojení a tomu odpovídá náš přístup od prvního kontaktu až po dokončení stěhovací akce. Jsme vašim partnerem, který vám pomůže v situaci, která je pro mnoho lidí stresová. Nechte dřinu na nás, my se o vše postaráme.

Spočítejte si cenu za stěhování

U každé stěhovací akce platí, že se dopředu domluvíme co se bude stěhovat, jak se to bude stěhovat, kdy akce proběhne a za jakých finančních podmínek. Klademe důraz na to, že stanovená cena je konečná, nebudeme vám zpětně účtovat nějaké skryté poplatky. U nás dopředu víte, kolik zaplatíte. Našli jste konkurenci, která nabízí slevové akce na stěhování? Často se jedná pouze o hru čísel, nenechte se oklamat a vše si pečlivě propočítejte, ne každá sleva znamená nižší konečnou částku za stěhovací akci. Často se tak setkáváme se zákazníky, s kterými když vše propočítáme, tak zjistí, že nabídka od Stěhování bez dřiny je ve skutečnosti nižší, než u jiné stěhovací firmy, aniž by to na první pohled tak vypadalo.

Rodinná tradice

Všichni pracovníci to vnímají stejně. Nejsme firma, která by se schovávala. Na našich stránkách se můžete podívat na fotografie a videa, kde jsou vidět reální pracovníci naší firmy, které uvidíte i na vaší akci. Na trhu se pohybujeme již hodně dlouho, pokud by to někoho zajímalo, můžete si přečíst historii naší firmy, kterou jsme popsali i na webových stránkách www.stehovanibezdriny.cz.

Co říci závěrem. Nebojte se nám svěřit vaši akci, můžete se spolehnout, že naše firma odvede svoji práci zodpovědně a přesně dle toho, jak se společně domluvíme při plánování vaší akce. Je to jednoduché, využijte kontaktů na naše pracovníky, nechte si zpracovat cenovou nabídku a sami zvažte, zda pro vás bude spolupráci s námi přínosná.

Napsat komentář