Stěhujeme od A do Z

Už jste se někdy aktivně podíleli na stěhovací akci? Pokud se nejedná o stěhování drobností v malém rozsahu, na které postačí pár krabic a osobní automobil, tak to není nic snadného. Zejména v otázce plánování a příprav. Nejednou jsme od našich zákazníků slyšeli, že si chtěli akci zajistit sami, ale že to ztroskotalo na tom, aby se dokázala sejít „stěhovací“ parta, nebo se nedokázalo zajistit dostatečně velké vozidlo…

Ověřené stěhovací firmy

Výhodou u odborné stěhovací firmy je, že vás nenechá na holičkách. Tedy za předpokladu, že si z mnoha stěhovacích firem nevyberete nějaké podvodníky, kteří jsou schopní v den akce nepřijet a nezvednou vám ani telefon. Takové situace se, bohužel, stávají a to nejen v oblasti stěhování. Proto si pečlivě vybírejte firmu, které vaši akci svěříte. Když se stěhujete do Hradce Králové, tak se zkuste poptat známých, zda nemají s někým zkušenost, koho by vám doporučili. Případně vyhledávejte firmy z dané oblasti, nebo které v této lokalitě stěhují a mají již nějaké reference, které hned na první pohled nevypadají jako smyšlené. To byl samozřejmě jen příklad, stejné je to i v případě, že se stěhujete v Liberci, Praze, Brně, Pardubicích, Táboře atp.

Plán pro stěhovací akci

Firma Stěhování bez dřiny má dlouholeté zkušenosti se stěhováním malých i velkých zakázek. Za ta léta jsme si dokázali sami uzpůsobit i některé stěhovací pomůcky tak, aby fungovaly dle našich představ. Nejsme firma, který neplní své sliby. Naopak, to co si domluvíme, ať už slovně, nebo písemně, tak platí. Pro nás je to velmi důležité a proto někdy nechápeme, že se najdou tací, kteří ke své práci takto nepřistupují. Je to každopádně škoda, ale každá firma má jiný přístup. My stále věříme, že spokojený zákazník je nejlepší reklama a tak přistupujeme ke každé stěhovací akci nezávisle na tom, zda je to stěhování bytu v Liberci, nebo stěhování muzea v Hradci Králové. Všechny akce domlouváme dle stejného postupu. Podstatná je úvodní komunikace, abychom jasně věděli, co potřebujete, dle toho se stanovila cena a v případě schválení se stanovil i plán, co a kdy se bude stěhovat.

Svěřte nám vaši stěhovací akci, postaráme se o ni od A do Z a pro vás to bude zcela bez dřiny.

Napsat komentář