Víme, jak na to

Se stěhovací činností máme dlouholeté zkušenosti, proto víme, jaké jsou názory obyčejných lidí. V některých případech se jim nedivíme, že pro ně bylo stěhování stresující. Buď to bylo způsobeno negativní zkušeností se stěhovací firmou, nebo tím, že se pokusili stěhovat sami a bylo to na ně až příliš velké sousto. Víte, jak to někdy bývá, v den D nedorazí ti, co dopředu naslibovali a už se kupí problém za problémem. To jsou ale ty špatné případy stěhovacích akcí. My zajišťujeme kompletní služby, a tak jsme rádi, že po dokončeném stěhování nevidíme na tvářích zákazníků stres, ale radost a pohodu.

Na čem se domluvíme, to platí

Tomu přizpůsobujeme jednak jednání, ale i postupy během akcí. Podle počátečních informací moc dobře poznáme, o jaký typ stěhování se jedná a co k tomu bude potřeba zajistit. Tím eliminujeme potenciální rizika, která by mohla vše pokazit. Nejsme všemocní, ale snažíme se předejít věcem, které lze ovlivnit. Důležité však je to, že musí platit vše, na čem se dopředu domluvíme, ať už ústně nebo písemně. S naší stěhovací firmou se vám nestane, že bychom naslibovali hory doly a ve skutečnosti mnoho z toho nedodrželi. Takový přístup nám je cizí, protože není nad spokojeného zákazníka, který vás po práci pochválí a zároveň víte, že vás je ochotný kdykoliv doporučit, protože byl s vaší prací spokojený.

Spolehlivé stěhovací vybavení

Při stěhování používáme osvědčené vybavení, které je potřebné k tomu, aby vaše věci byly v pořádku naloženy, převezeny a vyloženy na místě k tomu určeném. Pracovní skupinu tvoří jednak naši pracovníci, které můžete vidět na fotografiích a videích přímo na stránkách www.stehovanibezdriny.cz. Ano, to nejsou žádní herci či placený kompars, ale pracovníci, kteří přijedou i k vám. Dále do této pracovní skupiny spadá i vozidlo, které vybíráme dle konkrétní stěhovací akce. Vozový park máme vlastní a dostačující na většinu poptávaných akcí.

A kde stěhujeme? Míst je celá řada, nejlepší je, když nás poptáte. Přestěhujeme vás třeba do Pardubic, Liberce, Jihlavy, Prahy či do jiných míst naší krásné země.

Napsat komentář