Horké dny a stěhování? Pomůžeme vám

Aktuální léto je opravdu velmi horké a náročné. I pro trénované jedince to není snadné období a nedoporučuje se zvýšená fyzická zátěž. Co ale dělat, když jste si na srpen naplánovali stěhování? Přece kvůli počasí nezůstanete třeba v bytě, když už můžete být v novém domku. Právě proto je dobré obrátit se na stěhováky, kteří jsou na podobné situace připraveni a pomůžou vám i v těchto náročných dnech, abyste se mohli co nejdříve přestěhovat do nového.

Kontaktujte stěhováky

Postup je snadný. Jistě víte, co všechno chcete přestěhovat, odkud a kam. To víceméně stačí k prvotnímu kontaktu. My se s vámi spojíme a zjistíme dodatečné informace, které usoudíme, že jsou nutné znát. Následně připravíme cenovou kalkulaci a návrh termínu, kdy by bylo možné stěhovací akci zajistit. Pokud se vším budete souhlasit, přistoupí se k naplánování celé akce. Pokud si budete chtít věci předem připravit, je možné se s námi domluvit na obalových materiálech, krabicích a dalším vybavení, které usnadní stěhování.

Na nás je spolehnutí

V den D na vás rozhodně nezapomeneme. To se nám ze Stěhování bez dřiny stát nemůže, ale sami víme z vyprávění našich klientů, že se to občas některým jiným méně důvěřivým „stěhovákům“ stalo a nechali zákazníky na holičkách. Je to již určité klišé, ale pro nás je nepochopitelné, že jakákoliv firma přistupuje k zákazníkům tímto stylem. Vždyť je to to nejhorší, co mohou udělat. Nejlepší reklamou a nejefektivnější, je spokojený zákazník. Nelze dlouhodobě spoléhat na to, že si o vás lidé v dané lokalitě neřeknou a vy tak můžete odvádět svoji práci na méně než 100%. Stěhování bez dřiny resp. náš stěhovací tým dbá na to, abyste byli spokojení a jsme schopni reagovat průběžně na vaše požadavky. Odměnou je to, že se stěhováním zabýváme již více než 25 let

Napsat komentář