Co byste si přáli od stěhováků?

Nebojte, nespletli jsme se. Otázku myslíme zcela vážně. Během našich akcí se samozřejmě setkáváme s různými lidmi a každý má individuální požadavky. A tak nás napadlo, co vyzvat nejen naše zákazníky, ale všechny ty, kteří se o tuto „problematiku“ zajímají k tomu, aby nám sdělili, co je pro ně podstatné, aby stěhovací firma zajistila, zařídila, splňovala…

Pokud na to máte čas a chuť, zkuste se zamyslet, co je pro vás podstatné. Jaké služby a jaký přístup by měli stěhováci mít, v čem všem byste chtěli, aby vám vyhověli, o co všechno se postarali. Napište nám to na email, budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Vaše náměty a postřehy přijímáme na webu www.stehovanibezdriny.cz.

Preferujeme lidský přístup

My stěhováci ze Stěhování bez dřiny si zakládáme na lidském profesionálním přístupu. Každá zakázka je jiná, a tak i my se vždy snažíme přizpůsobit, aby zákazník byl spokojený. Možná to je v dnešní době podivné a věříme, že pro některé to může být úsměvné, ale my v toto věříme. Nejsme firma, která by šla zakázku za zakázkou a bylo jí jedno, jestli některé z akcí nedopadnou zrovna dobře. My chceme, aby každá akce byla v naprostém pořádku. Ono je snadné si zaplatit reklamu a tvářit se jako profesionálové, ale nezapomínejme, že nejlepší reklamou jste vy, spokojení zákazníci. Reklamou, která je pravdivá a dobře ověřitelná.

Dejte nám šanci, nezklameme vás

Čeká vás stěhování? Pak budeme rádi, když nás oslovíte. Vše je samozřejmě nezávazné. My zjistíme potřebné náležitosti a připravíme vám i cenovou nabídku. Ceny určujeme tak, abyste dopředu jasně věděli, co vás bude daná akce stát. Oproti jiným firmám zpětně neúčtujeme žádné skryté poplatky. Pro nás je důležitá důvěra a platí to, na čem se s vámi dopředu domluvíme.

Napsat komentář